systém klimatizace - Klimatizace Berger

Fujitsu Brno

autorizovaný prodejceautorizovaný servis

Title
Přejít na obsah

Nabídka klimatizací

Sortiment klimatizačních jednotek Fujitsu je velmy široký. Naleznete zde všechny typi klimatizačních jednotek a systémů. Jednotky Fujitsu jsou vicoce kvalitní a spolehlivé s vysokou účiností a nízkou hlučností. A díky naší cenové politice i dostupnou alternativou vůči levným klimatizacím.


** Zvolením vhodného systému venkovních jednotek budete moci pokračovat k nabídce vnitřních jednotek vhodných pro daný systém.

Systém venkovních jednotek

Klimatizace multisplit

Klimatiyace multisplit 8

Klimatizace split

Klimatiyace VRF-J

Klimatiyace VRF-V

Klimatizace simultánní

Jaký systém zvolit.

Klimatizace split

Klimatizace Split je systém kdy vždy k jedné vnitřní jednotce je připojena jedna venkovní jednotka. Jde o nejlevnější způsob řešení klimatizace a vrapxi se vyplatí použít více splitovích jednotek než jednu multisplitovou.

Klimatizace multisplit

Multisplitové klimatizace umožnují připojit až 6 vnitřních jednotek na jednu venkovní jednotku. Volí se především tam kde není možné řešit montáž klimatizace splity. Řešení multisplitovou klimatizací je cenově draší než rešení klimatizace splity.

Klimatizace multi8

Systém klimatizací multi8 umožnuje připojení, až 8 vnitřních jednotek na jednu venkovní.

Klimatizace simultálnní

Simultánní klimatizace je klimatizace uržená pro plošné chlazení velkých prostor jako jsou kanceláře a prodejný. Tento systém umožnuje rozložit výkon na 2 - 3 vnitřní jednotky.

Klimatizace VRF-J

Systém VRF-J umožnuje připojení až 13 vnitřních jednotek. Tento systém klimatizace je vhodný především tam kde je zapotřebí překonávat velké převýšení a velké vzdálenosti mezi jednotkami.

Klimatizace VRF-V

Klimatizace Fujitsu VRF-V jsou určené pro řešení velkých klimatizačních systémů výškových budov kdy na jeden systém jemožné připojit až 64 vnitřních jednotek
Firma:

Tomáš Berger
Jezeřany-Maršovice 289
671 75

                       IČ: 74784889
                       DIČ: CZ8703145209
Berger klimatizace
Kontakt:

Email: berger@klimatizace-berger.cz
tel: 739313941
Návrat na obsah